Sortuj rosnąco według: trafności | ceny | A-Z
Opis produktu ze sklepu WINMAR.PL
Strona główna RTV Konsole Sony Playstation

Sony PlayStation 3 Slim HDD 160GB

Ocena klientów: 0
0 z 5 gwiazdek. Z 0 ocen

Sony PlayStation 3 Slim HDD 160GBProdukt archiwalny.
Niedostępny na magazynie.

Ostatnia znana cena:
949 PLN z VAT
PlayStation 3 Slim

w nowej formie, z dyskiem twardym o pojemności 160 GB. Architektura nowego systemu PS3, począwszy od głównych półprzewodników i zasilania, aż po system chłodzenia, została kompletnie zmieniona, co pozwoliło uzyskać mniejsze rozmiary i wagę. W porównaniu z pierwszym modelem systemu PS3, wyposażonego w dysk twardy o pojemności 60 GB, objętość, grubość i waga modelu zostały zmniejszone o około jedną trzecią. Ponadto pobór mocy został również zmniejszony o jedną trzecią, co pozwoliło zredukować hałas wentylatora.

Zachowana została smukła konstrukcja oryginału, a dodatkowo nowy system PS3 został wzbogacony o nowe cechy, jak np. teksturowane wykończenie powierzchni, co nadało modelowi świeży wygląd. Kompaktowe wymiary i zrównoważony projekt sprawią, że nowy model będzie się podobać szerszej publiczności, która szuka najlepszego systemu domowej rozrywki.

Wraz z wypuszczeniem na rynek nowego systemu PS3, SCEI zmieni także jego nazwę z PLAYSTATION 3 na PlayStation 3, a także pokaże nowe logo, które będzie wygrawerowane na nowym modelu. Powrót do znanej z poprzednich modeli nazwy PlayStation, która charakteryzuje całą rodzinę PlayStation, PS3 wraz z PlayStation 2 i PSP będzie nadal rozszerzać PlayStation i ulepszać rozrywkę razem z ciągle rozwijającą się PlayStation Network.

Nowy system PS3 to te same najnowsze technologie, znane ze starszych modeli, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się filmami i grami w jakości HD na płytach Blu-ray Disc, a także innymi funkcjami i usługami do pobrania z sieci.

Pamięć nowego systemu PS3 zwiększyła się z 80 GB do 160 GB, a to oznacza, że użytkownicy będą mogli przechowywać na nim więcej gier, muzyki, zdjęć, filmów oraz materiałów i usług pobranych z PlayStation Network. PlayStation Network, która do lipca 2009 r. miała zarejestrowanych ponad 27 milionów kont, oferuje ponad 15 000 elementów cyfrowych do pobrania - gier, zwiastunów i wersji demonstracyjnych ponad 15 000 filmów i seriali telewizyjnych dostępnych poprzez PlayStation Store.

Posiadacze kont PlayStation Network mogą pobierać także darmowe aplikacje, takie jak PlayStation Home - nowatorską społeczność graczy w 3D dostępną na systemie PS3, która umożliwia użytkownikom porozumiewanie się i wymianę doświadczeń, a także usługę Life with PlayStation, które oferuje użytkownikom odbieranie wiadomości i informacji na ekranie telewizora po podłączeniu systemu PS3 do sieci.

Cechy:
 • Procesor [MHz] 3200
 • Pamięć RAM [MB] 256
 • Układ graficzny RSX 256MB GDDR3 VRAM
 • Dźwięk Obsługa dzwięku 7.1, Dekoder DTS, Dekoder Dolby Digital 5.1
 • 64-bitowy procesor główny Power Processing Element klasy PowerPC, Osiem rdzeni Synergistic Processing Elements typu RISC z 128-bitowymi - Rodzaj czytnika BD-ROM
 • Rodzaj odtwarzanych płyt BD-R, DVD+R, BD-RE, CD-R, DualDisc CD, CD-RW, PlayStation 3 DVD-ROM, CD-DA, DVD-ROM, DVD-R, DVD+RW, BD-ROM, DVD-RW
 • Sposób zapisu stanów gier na Dysk twardy
 • Dysk twardy Wymienny
 • Obsługa formatów obrazu 480i/480p/720p/1080i/1080p,
 • Odtwarzanie filmów na DVD i BD, Odtwarzanie plików video, Tworzenie albumów fotograficznych, Wbudowany odtwarzacz audio pobiera informacje o albumie, Możliwość kopiowania płyt audio na dysk twardy, Odtwatrzanie plików audio, BraviaSync, Tworzenie pokazów slajdów z fotografii, Przeglądanie fotografii po podłączeniu aparatu przez port USB, Przeglądanie plików foto
 • Wyjście audio Cyfrowe (optyczne)
 • Karta sieciowa
 • Podłączenie do telewizora poprzez Przewód komponentowy AV, Przewód HDMI
 • Dwa złącza USB 2.0, Interfejs Wi-Fi do łączenia się z konsolą PlayStation Portable, Karta sieciowa 100BASE-TX/1000BASE-T
Wydrukuj opis produktu
Masz pytania dotyczące produktu?
Chcesz wiedzieć czy towar jest na magazynie -
sprawdź dostępność. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą, zamów rozmowę z konsultantem sklepu WINMAR.PL
Data kontaktu:
Godzina kontaktu:


Inni klienci kupili również: