Sortuj rosnąco według: trafności | ceny | A-Z
Opis produktu ze sklepu WINMAR.PL
Strona główna Video Oświetlenie

Lampa Akurat Lightning LED LL160d

Ocena klientów: 0
0 z 5 gwiazdek. Z 0 ocen

Lampa Akurat Lightning LED LL160dProdukt archiwalny.
Niedostępny na magazynie.

Ostatnia znana cena:
1350 PLN z VAT

REWELACYJNA PROFESJONALNA LAMPA NAKAMEROWA

przystosowana do pracy z niemal każdą - profesjonalną, półprofesjonalną czy całkiem amatorską kamerą filmową i video.
Najnowocześniejsze, niezwykle trwałe źródło światła LED zastosowane w tej lampie oraz jej bardzo solidna konstrukcja, pozwalają przypuszczać, żę lampa ta będzie doskonałym akcesorium dla kilku następnych generacji kamer. Jako standard proponujemy Państwu lampę LL160d, która świeci światłem dziennym, a kąt wiązki światła wynosi 60 stopni. Na specjalne zamówienie możliwa jest realizacja innych wersji lamp LL100.

 

LL160D Lampa

 Cechy:

Lampa daje silny strumień miękkiego światła i jest doskonałym narzędziem wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wykonania zdjęć, w warunkach zastanego słabego oświetlenia. Lampa umożliwia regulację jasności świecenia w zakresie od 0-100%, praktycznie bez zmiany temperatury barwowej.

Do zamocowania lampy przewidziano tradycyjne jarzmo, które umożliwia regulację kierunku lampy w dwóch osiach. Jarzmo wyposażone jest w śrubę 1/4", umożliwiającą przymocowanie lampy do kamer wyposażonych w tego typu gniazdo. Dodatkowy adapter umożliwia zamocowanie lampy do typowej stopki fotograficznej.

Trwałość lampy gwarantuje solidny, wykonany z anodowanego aluminium korpus, do którego zamocowane są radiatory. W tylnej części lampy znajduje się potencjometr regulatora jasności oraz gniazdo zasilania.

Tak jak we wszystkich lampach Akurat Lighting matryca diodowa LL100 wyposażona jest w praktyczny Akurat™ Reling, umożliwiający łatwe mocowanie dowolnych filtrów, dyfuzora czy klapek. Dzięki relingowi do zamocowania filtrów nie potrzebne są żadne klipsy czy spinacze.

Niezwykła funkcjonalność lampy LL100 wynika także z możliwości zasilania dowolnym napięciem z zakresu 6-14 V. To pozwala wykorzystywać zarówno typowe gniazda zasilania w kamerach profesjonalnych (12V), jak i baterie stosowane powszechnie do zasilania kamer (7,2V), baterie żelowe (6 i 12V), instalację elektryczną samochodu, motocykla, zasilacze sieciowe czy po prostu zestaw zwykłych baterii. Lampa, bez względu na napięcie, pobiera maksymalnie ok. 14W, dostosowując pobór prądu do napięcia zasilania.

 

LL160D Lampa

 


Główne zalety:

    * długowieczność
    * niezawodność
    * wysoka sprawność
    * niska temperatura pracy
    * bezpieczeństwo użytkowania
    * uniwersalność
    * możliwość zamocowania do dowolnej kamery
    * możliwość pełnej regulacji jasności
    * możliwość zasilania z dowolnego źródła o napięciu 6 - 14V
    * pełna możliwość zastosowania dowolnych filtrów: korekcyjnych i efektowych, dyfuzorów itd.
    * wysoka odporność mechaniczna, na wstrząsy oraz na wilgoć

 

Wydrukuj opis produktu
Masz pytania dotyczące produktu?
Chcesz wiedzieć czy towar jest na magazynie -
sprawdź dostępność. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą, zamów rozmowę z konsultantem sklepu WINMAR.PL
Data kontaktu:
Godzina kontaktu:


Inni klienci kupili również: