SZKOLENIE UAVO VLOS (MR+S) < 5kg (EGZAMIN W CENIE)

Jest to szkolenie z egzaminem uprawniające do wykonywania lotów komercyjnych dronami
(MR- wielowirnikoweic, S-samolot) do masy startowej <5kg w zasięgu wzroku operatora.

Nasze szkolenia odbywają się na terenach lotnisk aeroklubowych. Trzy dni szkolenia teoretyczno-praktycznego w jednym miejscu! Dla naszych kursantów organizujemy również noclegi i wyżywienie w atrakcyjnych cenach. Nie masz drona? Żaden problem! W cenie szkolenia masz możliwość wykonywania lotów na naszych dronach!

CHCĘ SZKOLENIE UAVO VLOS + EGZAMIN GRATIS
Masz pytania? Zadzwoń 695 228 227

Jest to szkolenie dla osób chcących wykonywać loty dronem w sposób inny niż sportowy i rekreacyjny (np. komercyjny). Jeżeli jednak nie zamierzasz wykonywać lotów komercyjnych, to wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia sprawią, że staniesz się w pełni świadomym operatorem swojego drona. Odbycie szkolenia UAVO VLOS < 5 kg w konsekwencji, po zdanym egzaminie będzie uprawniać operatora do wykonywania lotów bezzałogowym statkiem powietrznym o MTOM (maximum take of mas- maksymalna masa startowa) do 5kg.

W cenie szkolenia:

Co zyskujesz:

Dokumenty na egzamin:

PROMOCYJNA CENA!!

Koszt szkolenia UAVO VLOS (MR+S)<5kg, to 1198zł netto, 1458,53 zł netto

CHCĘ SZKOLENIE UAVO VLOS + EGZAMIN GRATIS
Masz pytania? Zadzwoń 695 228 227

Bonus

Jeden gimbal-trzy perspektywy.

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy moduł foto/video w cenie szkolenia. Wartość 847zł! Bezpłatna prezentacja sprzętu FreeFly System: Dron Alta 6, Tero, gimbal Movi! Sprawdź sam, jak działają sprzęty używane w profesjonalnych produkcjach filmowych.

Podczas 3h modułu foto/video, swoim doświadczeniem podzieli się z Wami Jarosław Żarski. Twórca warsztatów filmowych Mastershot oraz założyciel Freshstudio. Scenarzysta, reżyser, operator kamery. Na planach filmowych występował w różnych rolach.

Z powietrza!
Na naszym szkoleniu będziesz miał niepowtarzalną okazję zobaczyć platformę latająca FreeFly Alta 6. Uczestnicząc w darmowym module foto-video poznasz możliwości tego drona. Dowiesz się dlaczego właśnie on jest wykorzystywany w profesjonalnych produkcjach filmowych. Ponadto pokażemy Ci jak operować dronem, aby nagrania uzyskiwane z niego były efektowne. Pokażemy Ci proste sztuczki, które podbiją wizualną jakość Twoich nagrań.

Z ręki!
FreeFly movi, to najwyższej jakości system stabilizacji do nagrań video. Podczas szkolenia będziesz miał świetną okazję spróbować swoich sił z elektronicznym gimbalem movie. Dowiesz się jak w praktyce wykorzystywać możliwości stabilizatorów oraz jak ich używać, aby wykonane przez Ciebie nagrania zapierały dech w piersiach. Nagrania przy pomocy takich urządzeń z pewnością dostarczą Ci świetnych ujęć, podczas tworzenia filmu. Zapisz się na szkolenie teraz i zobacz, dlaczego profesjonaliści używają sprzętu FreeFly.

Z ziemi!
Interesują Cię nietypowe i efektowne ujęcia? Podczas naszego szkolenia dowiesz się, jak można je uzyskać przy pomocy FreeFly Tero. Ten zdalnie sterowany pojazd wraz z gimbalem movi dostarcza oczekiwanych efektów. Zdalny podgląd, duża prędkość i pełna sterowność. Chcesz dowiedzieć się jak tworzyć dynamiczne ujęcia oraz pokazać świat z zupełnie innej perspektywy? Uczestnicząc w naszym module foto/video sam będziesz miał okazję to sprawdzić!

Szkolenie UAVO VLOS (MR+S) < 5kg ( egzamin w cenie )

Najbliższy termin szkolenia  13-15.09.2019. Zapisz się! Widzimy się na lotnisku w Pile.
Nie możesz z nami być? Zostaw kontakt, będziemy informować Cię o kolejnych terminach.

Masz pytania? Zadzwoń 695 228 227