wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wideo » Audio » Rejestratory cyfrowe » Zoom » Zoom H4n PRO Rejestrator Cyfrowy Audio
Zoom H4n PRO Rejestrator Cyfrowy Audio
Super promocja

Zoom H4n PRO Rejestrator Cyfrowy Audio

Dostępność: Niedostępny zawsze

Koszt wysyłki: od 10,44 zł

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 980,00 zł

Cena netto: 796,75 zł

Cena poprzednia: 1 299,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Akcesoria (1)
  • Opis produktu
  • Specyfikacja
  • Cechy

Zoom H4n Pro to przenośny rejestrator cyfrowy, który nagrywa i odtwarza w formatach WAV i MP3.

 

Udoskonalenia w Zoom H4n Pro w porównaniu z poprzednim modelem:

-Nagrania stereofoniczne dzięki zintegrowanych mikrofonów XY przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego 140 dB
-Mikrofon wysokowydajnościowy, znany z cenionych rejestratorów H5 i H6
-Obniżony poziom stałego szumu (-120 dBu EIN) dla udoskonalonych nagrań podczas niskich objętości
-Nowe zabezpieczone gniazda XLR lub symetryczne / niesymetryczne gniazda jack 6,35 mm do wyboru
-Zintegrowany procesor efektów: Na modelu G5n całkowicie nowo dostrojone efekty
-Konstrukcja Zoom: nowa, ogumowana i ergonomicznie skonstruowana obudowa z ekranem LCD podświetlanym na biało

 


 


Doskonałe czterościeżkowe nagrywanie audio dla muzyki, filmu, podcastów i nie tylko

W Zoom stale opracowujemy nowe pomysły mające na celu poprawę wydajności i funkcji naszych poręcznych rejestratorów. Dzięki nowemu H4n Pro podnieśliśmy wszystko, co twórcy uwielbiają w H4n i przenieśli go na wyższy poziom.

H4n Pro jest nie tylko ulepszony, ale także lepszy pod każdym względem. Dzięki zaawansowanym mikrofonom X / Y, niewiarygodnie naturalnie brzmiącym przedwzmacniaczom i wyjątkowo cichej podłodze możesz nagrywać wszystko, od Indy 500 po trzepot kolibra z niezwykłym realizmem. 

Witamy w nowym złotym standardzie nagrywania w terenie.

Ulubiony filmowiec

H4n Pro jest wyposażony w funkcje, dzięki którym idealnie nadaje się do przechwytywania dźwięku do filmu. Wbudowane mikrofony X / Y zapewniają spektakularne obrazowanie stereo, a dwa gniazda wejściowe combo pozwalają także na korzystanie z ulubionych mikrofonów. Obejmuje również gniazdo słuchawkowe / wyjścia liniowego, aby łatwo wysyłać dźwięk stereo o wysokiej rozdzielczości bezpośrednio do aparatu.

Niezrównany na koncercie

Pro jest idealny do rejestrowania występów na żywo. Potrafi obsłużyć do 140 dB SPL, może nagrywać wszystko, od rozdzierającego uszy heavy metalu po elektroerozję basów. Pobierz stereofoniczny * sygnał stereo z konsoli mikserskiej i uchwyć atmosferę pomieszczenia za pomocą mikrofonów X / Y, aby umieścić słuchaczy w centrum pierwszego rzędu.

* Poziom linii + 4dBu nie jest obsługiwany.

Podcasterzy i dziennikarze

H4n Pro zapewnia niezbędną kombinację wszechstronności mikrofonu, przenośności i doskonałego dźwięku niezbędnego do efektownego opowiadania historii. Dzięki obsłudze zasilania plug-in możesz użyć lavaliera, aby zabezpieczyć swój temat podczas podcastów lub wywiadów. Nagrywaj pliki WAV ze znacznikiem czasu, aby zsynchronizować je z materiałem wideo w postprodukcji, lub osadzaj doskonały dźwięk bezpośrednio na wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem kanału stereo ⅛ ”.

Mobile Studio

Dzięki funkcjom overdubbing i punch-in, a także studyjnym efektom instrumentów i emulatorom możesz tworzyć utwory od początku do końca. Pro działa również jako interfejs audio USB z 2 wejściami / 2 wyjściami na PC lub Mac. Uruchom swoje ulubione oprogramowanie do nagrywania / edycji lub użyj dołączonej Cubase LE, aby rozpocząć tworzenie.

Wysokowydajne przedwzmacniacze mikrofonowe

Pro ma te same wysokowydajne, ciche szumy przedwzmacniaczy mikrofonowych, jak nasze uznane poręczne rejestratory Zoom H5 i H6, z nagrywaniem i odtwarzaniem w rozdzielczościach do 24-bit / 96 kHz. Ulepszony poziom szumów (-120 dBu EIN) przechwytuje dźwięk przy niższej głośności przy mniejszym hałasie i mniejszej liczbie artefaktów.

Wbudowane nagrywanie stereo

Nagrywanie stereofoniczne X / Y obejmuje szeroki obszar, jednocześnie rejestrując źródła dźwięku w środku z czystością i definicją. Kąt dwóch jednokierunkowych mikrofonów pojemnościowych można łatwo zmienić z 90 stopni dla ściśle zogniskowanego obrazu stereo na 120 stopni dla szerszego obrazu po prostu przez skręcenie kapsułek mikrofonu.

H4n Pro zapewnia wbudowany dekoder MS do nagrywania po środkowej stronie za pomocą zewnętrznych mikrofonów. Umożliwia to dostosowanie szerokości obrazu stereo, co czyni go szczególnie przydatnym do projektowania i nadawania dźwięku.

Wejścia i wyjścia

Wejścia

Dwa blokowane złącza combo akceptują albo zbalansowane / niesymetryczne kable telefoniczne XLR, albo sygnały mikrofonowe i liniowe, a także sygnały na poziomie instrumentów. Moc fantomową +24 lub +48 woltów można zastosować do obu wejść. Plus , dostępne jest stereofoniczne gniazdo mikrofonowe 1/8 ”do zewnętrznych źródeł audio, w tym mikrofonów lavalier wymagających 2,5 wolta zasilania.

Wyjścia

Wyjście liniowe / telefoniczne stereo dedicated "z dedykowaną regulacją głośności, pozwala na monitorowanie słuchawek lub podłączenie do DSLR, a wbudowany głośnik monofoniczny pozwala na szybkie odtwarzanie odniesienia. Ponadto port USB umożliwia szybki transfer plików, aktualizacje oprogramowania układowego i używać go jako interfejs audio 2-w / 2-wyjściowy dla komputerów.

Form Factor

Nowa gumowana, ergonomiczna obudowa idealnie nadaje się do użytku w terenie lub z kamerą, a nowe blokowane złącza XLR / TRS zapewniają bezpieczeństwo kabli mikrofonowych. Wysoce przenośny, H4n Pro może podróżować w dowolnym miejscu, zapewniając wygodne nagrywanie mobilne.

Trzy sposoby nagrywania

TRYB STEREO korzysta z wbudowanych mikrofonów X / Y (lub zewnętrznych mikrofonów) i jest wygodny do nagrywania występów na żywo, instrumentów akustycznych, dialogu i innych.

W trybie 4CH MODE możesz nagrywać jednocześnie z wbudowanymi mikrofonami X / Y i dwoma zewnętrznymi wejściami, co jest idealne do uzyskania dźwięku w pokoju na żywo i jednoczesnego zasilania płyty stereo.

TRYB MTR (tryb wielościeżkowy) zmienia urządzenie w czterościeżkowe studio z wbudowanymi efektami, funkcjami dogrywania i możliwością pracy z wcześniej nagranymi plikami dźwiękowymi.

Funkcje nagrywania

Pre-Record (dla trybu STEREO / 4CH)

Pre-Record gwarantuje, że nigdy nie przegapisz początku świetnego ujęcia. Urządzenie stale nasłuchuje, zachowując poprzednie dwie sekundy * dźwięku po każdym naciśnięciu przycisku RECORD.

* Jedna sekunda podczas nagrywania w trybie 96k lub pracującym w trybie 4CH.

Auto-Record (dla trybu STEREO / 4CH)

Automatyczne nagrywanie automatycznie rozpoczyna nagrywanie po wykryciu ustawionego przez użytkownika poziomu dźwięku. Istnieje również funkcja Auto-Record Stop, która kończy nagrywanie, gdy tylko nadchodzący sygnał spadnie poniżej ustawionego przez użytkownika poziomu zatrzymania.

Pilot

Użyj opcjonalnego pilota RC4 do sterowania H4n Pro. RC4 pozwala na rozpoczęcie i zatrzymanie nagrywania, szybkie przewijanie plików do przodu i do tyłu, przełączanie źródła wejściowego oraz ustawianie poziomów nagrywania / odtwarzania na odległość przy jednoczesnym wyeliminowaniu szumów związanych z obsługą.

Efekty na pokładzie

Pro oferuje efekty studyjne i emulatory, które poprawią twoje nagrania. Wybieraj spośród wielu efektów, w tym kompresji, ograniczania, pogłosu, opóźnienia, echa, filtra dolnoprzepustowego i innych.

Na pokładzie jest metronom i tuner, a także dziesiątki modeli wzmacniaczy i efektów stworzonych na gitarę i bas. Dodatkowo możesz zapętlać odtwarzanie oraz niezależnie regulować wysokość i prędkość, dzięki czemu H4n Pro jest idealnym narzędziem do treningu fraz.

Obsługiwane typy plików

Pro nagrywa dźwięk zarówno w formacie WAV, jak i MP3. Obsługuje 16- i 24-bitowy dźwięk WAV przy częstotliwości próbkowania 44,1, 48 lub 96 kHz. Pliki WAV są automatycznie oznaczane znacznikiem czasu, dzięki czemu są zgodne z formatem Broadcast Wave Format (BWF), co umożliwia precyzyjną synchronizację w postprodukcji.

Żywotność baterii i czasy nagrywania

H4n Pro działa na 2 bateriach AA, zapewniając do 6 godzin podczas normalnej pracy lub do 10 godzin podczas pracy w trybie STAMINA. Opcjonalny zasilacz sieciowy AD-14 umożliwia zasilanie H4n Pro z dowolnego standardowego gniazdka ściennego.

H4n Pro akceptuje karty SD i SDHC do 32 gigabajtów. Poniższe wykresy pokazują maksymalne czasy nagrywania dla różnych typów plików i rozmiarów kart.

Dołączone oprogramowanie do edycji i nagrywania

H4n Pro jest dostarczany z bezpłatnymi licencjami do pobrania oprogramowania do produkcji muzyki Cubase LE firmy Steinberg i oprogramowaniem do edycji dźwięku WaveLab LE, co stanowi kompletny zestaw narzędzi do produkcji dźwięku. Twórz własną muzykę za pomocą funkcji interfejsu audio USB Pro lub rozszerz swoje możliwości dzięki renomowanemu oprogramowaniu dźwiękowemu Steinberg.

Liczba jednoczesnych nagrań 2 (tryb STEREO), 4 (tryb 4CH), 2 (tryb MTR)
Liczba jednoczesnych utworów do odtwarzania 2 (tryb STEREO), 4 (tryb 4CH), 4 (tryb MTR)
Czas nagrywania 4 GB (SDHC) Około. 380 minut (WAV 44,1 kHz / 16-bitowa ścieżka stereo)
Około. 68 godzin (ścieżka stereo 44,44 kHz / 128 kb / s)
* Czasy nagrywania są przybliżone. Rzeczywiste czasy mogą się różnić w zależności od warunków nagrywania.
Maksymalny rozmiar pliku jednoczesnego nagrywania 2 GB
Projektowanie 1000 / karta
Znajdź funkcję Godziny / minuty / sekundy / milisekundy
Inne funkcje Punch-in / out, Bounce, AB repeat
Moduły efektów 2)
Tryb STEREO / 4CH: LO CUT, COMP / LIMITER
Tryb MTR: moduł PRE AMP, moduł EFX
Rodzaje 53
Łatki 60
Tunery Chromatyczny, Gitara, Bas, Open A / D / E / G, DADGAD
Źródła dźwięku metronomu 5
Zmienny rytm 1/4 - 8/4, 6/8, nieakcentowane
Tempo 40,0 - 250,0 BPM
Konwersja A / D Nadpróbkowanie 24-bit x 128
Konwersja cyfrowo-analogowa Nadpróbkowanie 24-bit × 128
Nośnik zapisu Karta SD (16 MB - 2 GB), karta SDHC (4 GB - 32 GB)
Pokaz 128 x 64 punkty Pełny podświetlany wyświetlacz LCD
Typ danych - format WAV (nagrywanie / odtwarzanie)
Kwantyzacja 16- / 24-bit
Częstotliwość próbkowania 44,1 / 48/96 kHz
Typ danych - format MP3 (nagrywanie)
Szybkość transmisji 48, 56, 64, 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256, 320 kb / s, VBR
Częstotliwość próbkowania 44,1 kHz
Typ danych - format MP3 (odtwarzanie)
Szybkość transmisji 32, 40, 48, 56, 64, 80, 96, 112, 128, 160, 192, 224, 256, 320 kb / s, VBR
Częstotliwość próbkowania 44,1 / 48 kHz
Wejścia
Wejście [1] [2] Gniazdo combo XLR (wejście zbalansowane) / standardowy telefon (wejście niezbalansowane)
Impedancja wejściowa (Przy użyciu wejścia zbalansowanego) 3 kΩ lub więcej, pin 2 gorący
(Korzystanie z wejścia niezrównoważonego) 470 kΩ lub więcej
Wzmocnienie wejściowe (Przy użyciu wejścia zbalansowanego) −16 dB do +43 dB
(Korzystanie z wejścia niezrównoważonego) -30 dB do +32 dB
Wbudowany mikrofon stereo Jednokierunkowy mikrofon pojemnościowy
Czułość: -45 dB / 1 Pa przy 1 kHz
Wzmocnienie wejściowe: od -16 dB do +51 dB
Maksymalne ciśnienie wejściowe: 140 dB SPL
Zewnętrzny mikrofon Gniazdo telefoniczne mini stereo
Impedancja wejściowa: 2 kΩ lub więcej
Wzmocnienie wejściowe: - 16 dB do +51 dB
Wyjścia
Linia / telefon LINIA Impedancja obciążenia wyjściowego: 10 kΩ lub więcej
Znamionowy poziom wyjściowy LINE: -10 dBu
TELEFON: 20 mW + 20 mW (przy obciążeniu 32Ω)
Głośnik monofoniczny 400 mW 8 Ω
Moc fantomowa 48 V, 24 V, WYŁ
USB USB 2.0 High Speed ​​Mass Storage Class, obsługa interfejsu audio
(Funkcje USB mogą być obsługiwane przez zasilanie magistrali USB)
Wymagania dotyczące zasilania DC 5V 1A AC z zasilacza sieciowego (ZOOM AD-14), 2 x baterie AA
Baterie IEC R6 (rozmiar AA) x 2
Czas ciągłego nagrywania Tryb STEREO
Korzystanie z wbudowanych mikrofonów o częstotliwości 44,1 kHz / 16-bitów bez podłączonych słuchawek
Około 6 godzin przy użyciu baterii alkalicznych lub około 8 godzin przy użyciu baterii NiMH (2450 mAh)
Tryb STAMINA
Korzystanie z wbudowanych mikrofonów o częstotliwości 44,1 kHz / 16-bitów bez podłączonych słuchawek
Około 10 godzin przy użyciu baterii alkalicznych lub około 12 godzin przy użyciu baterii NiMH (2450 mAh)
Wymiary (szer. X gł. X wys.) 73 x 157,2 x 37 mm
Waga 294g

-Regulowany mikrofon stereofoniczny X/Y
-Możliwość nagrywania 4 utworów jednocześnie
-Wejścia 2 x XLR lub 2 x 1/4 " jack
-Wejście 3.5mm Line z 2.5V plug-in
-Zasilanie Phantom 28V i 48V
-Nagrywanie i odtwarzanie formatów WAV i MP3
-AD / DA konwersja do 24 - bit / 96 kHz
-Wbudowany metronom i tuner chromatyczny
-2 -in / 2-out interfejs poprzez USB

Zoom APH-4N Pro zestaw akcesoriów do H4N Pro

Zoom APH-4N Pro zestaw akcesoriów do H4N Pro

189,00 zł brutto153,66 zł netto
szt. Do koszyka
Pozostałe produkty z kategorii
Zoom WSU-1 - osłona przeciwwietrzna do H1, H2n, H4nPro, H5, H6

Zoom WSU-1 - osłona przeciwwietrzna do H1, H2n, H4nPro, H5, H6

1 299,00 zł119,00 zł brutto96,75 zł netto
szt. Do koszyka
Zoom H3-VR + CBH-3- przenośny rejestrator cyfrowy

Zoom H3-VR + CBH-3- przenośny rejestrator cyfrowy

1 499,00 zł brutto1 218,70 zł netto
szt. Do koszyka
Zoom H1n - Cyfrowy Rejestrator Audio

Zoom H1n - Cyfrowy Rejestrator Audio

415,00 zł brutto337,40 zł netto
szt. Do koszyka
Zoom APH-6 Zestaw akcesoriów do H6

Zoom APH-6 Zestaw akcesoriów do H6

260,00 zł brutto211,38 zł netto
szt. Do koszyka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu