wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Camera Car - 3 zestawy do Stabilizacji Samochodowej

Kontakt

Ostatnie aktualności

  • Camera Car - 3 zestawy do Stabilizacji Samochodowej30-03-2022

    Przygotowalismy dla was 3 Zestawy Camera Car róznych kwotach cenowych: 20 000 pln, 30 000 pln oraz 42 000 pln, nasi specjaliści pomogą wam dobrać sprzęt optymalny dla waszych potrzeb. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą 603 772 773.
  • Freefly Wave - High Speed Camera/Kamera Cyfrowa 420 FPS 4K 2TB23-02-2022

    Freefly Wave - High Speed Camera przy swoich kosmicznych możliwościach jest w stanie realizować najtrudniejsze zadana. Lekka i zwinna – waży tylko 716g - zawiera potężny sensor S35, który potrafi obsłużyć filmowanie 4K w zawrotnym tempie 420fps, a 2k aż 1440fps. Cięcie szablą przez arbuza nigdy nie będzie tak widowiskowe, jak dzięki Wave.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • Przelewy24
  • BGŻ

Camera Car - 3 zestawy do Stabilizacji Samochodowej

Data dodania: 30-03-2022
Przygotowalismy dla was 3 Zestawy Camera Car róznych kwotach cenowych: 20 000 pln, 30 000 pln oraz 42 000 pln, nasi specjaliści pomogą wam dobrać sprzęt optymalny dla waszych potrzeb. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą 603 772 773.

Przygotowaliśmy dla was Zestawy Camera Car w trzech różnych wariatach cenowych: 20 000 pln, 30 000 pln oraz 42 000 pln, nasi specjaliści pomogą dobrać sprzęt optymalny dla waszych potrzeb. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą od stabilizacji 603 772 773.1 Flowcine The Black arm (Complete) - Camera Car Zestaw - 42 000 PLN SPRAWDŹ 
2. MOVMAX N2 Air Arm Mini-zestaw Pro - Camera Car Zestaw-  30 000 PLN SPRAWDŹ 
3.Tilta Hydra Alien Car System Pro Kit - Camera Car Zestaw - 19 999 PLN SPRAWDŹ 

 

Sprostanie współczesnym zagadnieniom rynku filmowego zaczyna być nieustannym wyścigiem zbrojeń. Na szczęście z tego tarcia wychodzą wymierne korzyści dla wszystkich korzystających ze sprzętu. Stały, klarowny postęp pozwala na sięganie po coraz lepszą realizację za pomocą mniejszych, tańszych i sprawniejszych środków technicznych niż pięć, dziesięć czy piętnaście lat temu. Tempo należy tu mierzyć w przyroście geometrycznym - to, co dekadę temu było zarezerwowane dla ultraprofesjonalnych zespołów realizatorskich, dziś staje się codziennością operatorów którzy odważnie sięgają po horyzont. 

Oczywiście przerost formy nad treścią grozi i nam - niemniej w tym środowisku mamy taką sytuację, że sprzęt pozwala nam na przede wszystkim kompletne oderwanie się od problemów, a skupienie na wizji i kreacji. I o to przecież chodzi. W wypadku stabilizacji samochodowych mieliśmy jeszcze niedawno taką sytuację, że poniżej 50 tysięcy nie było żadnego godnego uwagi sprzętu. Dziś pokażemy Wam trzy zestawy do kręcenia z auta, z których żaden nie przekracza tej kwoty i umożliwia realizację wspomnianych wcześniej realizacji zgodnie z nowoczesną atmosferą tworzenia.  

1 Flowcine The Black arm (Complete) - Camera Car Zestaw - 42 000 PLN SPRAWDŹ 
 Potwór na kółkach Flowcine The Black arm 42 000 PLN

Najdroższy i najbardziej zaawansowany w naszym porównaniu. Black Arm powstał kilka lat temu, by sprostać rosnącym potrzebom profesjonalnego rynku. Wśród oferowanych stabilizacji ma największy udźwig - nawet do 32 kg, a jego kompatybilność pozwala na modułowe konstruowanie platformy zgodnie z posiadanym sprzętem, nawet do najtrudniejszych zadań. 

Sercem BlackArm jest układ sprężyn które dowolnie możemy odłączać dla uzyskania odpowiedniego skoku i napięcia, przenoszący cały ciężar sprzętu. Za niwelację drgań odpowiada układ AVM. Jego prostsza wersja, Wire AVM służy do pracy z drganiami o wysokiej amplitudzie - jak np. drgania silnika auta czy też nierówności drogowe. Z kolei bardziej zaawansowany Tranquillizer jest wcieleniem o większej możliwości konfiguracji. To małżeństwo układów mechanicznych z układami AVM sprawiło, że Black Arm swego czasu był niezwykle pożądany. Również dziś produkt FlowCine nie ma sobie równych. Głęboka, strukturalna konstrukcja o ogromnych możliwościach konfiguracji, kompatybilna z układami montażu pionowego i poziomego, mająca ogromny udźwig i oferująca niebywale stabilną pracę jest gwarancją doskonałej pracy i kultury obsługi na najwyższym poziomie. 

Black Arm to produkt dla profesjonalnego zastosowania - z szyną prędkości i mocowaniem do dachu czy zderzaka stanie się sercem dowolnego stanowiska operatorskiego umieszczonego na samochodzie. Z dobrym stabilizatorem MoVi czy Ronin Black Arm gotowe przenieść każdego operatora na wyżyny możliwości.  

2. MOVMAX N2 Air Arm Mini-zestaw Pro - Camera Car Zestaw-  30 000 PLN SPRAWDŹ 


 
Przystojny średniak - MOVMAX N2 Air Arm Mini: 31000 zł


FlowCine nie mogło przypuszczać, że pojawienie się Black Arm przejdzie bez echa. O fotel lidera wkrótce zaczęli upominać się inni - wśród nich Movmax. Zestaw N2 Air to tak naprawdę porywający, kompaktowy i uniwersalny "wszystko-mający" produkt, który w punkt odpowiada na pytanie "czego potrzebujesz?" dając nam dokładnie to. 

Jeśli zaawansowana struktura Black Arm jest dla nas pewnym straszakiem, N2 Air idealnie wypełni nasze wątpliwości radością tworzenia. Mamy tu świetne, krótkie ramię którego sercem jest układ hydrauliczny, a całość drgań absorbowana jest przez cylindry z płynem. Zapewnia to idealną stabilizację i płynną pracę - w sam raz pod nowego Ronina RS2. Platforma montażowa z kolei połączona jest z ramieniem w standardzie mitchell, doskonale znanym w filmowo-operatorskiej szkole. Normalne ramię N2 dźwiga aż do 40kg, w wersji Mini - ta waga się nie zmieniła. Jest to jednak ramię nieco krótsze od Black Arm. Ma też nieco inną filozofię wykonania. Co mamy tu w zestawie? Oprócz ramienia, płyt stabilizujących i szyny z przyssawkami gotowej zainstalować się na masce lub dachu naszego operatorskiego auta, Movmax daje nam genialnego RS2 Combo oraz świetny bezprzewodowy system ostrości Tilta Nucleus. 

Zestaw za niespełna 31 tysięcy złotych zadowoli wszystkich, którzy potrzebują ramienia operatorskiego do samochodu i nie mają ochoty na wydawanie dodatkowych pieniędzy by cały układ spełniał ich wymagania. Tu mamy gotową do działania platformę o sporych możliwościach, która wymaga tylko umiejscowienia jej na aucie i zainstalowania kamery. Dla nas - bomba!

 
3.Tilta Hydra Alien Car System Pro Kit - Camera Car Zestaw - 19 999 PLN SPRAWDŹ 

 


 
   


Na dobry start - Tilta Hydra Alien Car System Pro Kit: 20000 zł

 
Kiedy przygoda zfilmowaniem z auta ma się zacząć, trzeba sięgnąć po środki,które uczynią je bezpiecznym i przewidywalnym. Nie ma nic gorszegoniż obawa o sprzęt - strach pozbawi nas twórczych fluidów ikontroli nad całością realizacji. Firma Tilta wychodzi naprzeciwtakim obawom, oferując nam system samochodowy Hydra Alien. 

W tym układzie absorbowaniem drgań zajmuje się silikonowy pochłaniacz wibracji, a udźwig całego riga to aż 50kg. Z reguły nie potrzebujemy takiej mocy, ale do krótszych i mocnych układów opieranych o nowy RS2
będzie to idealne rozwiązanie kosztujące połowę tego, co BlackArm. Zestaw Pro Kit posiada zdalny kontroler, która pozwala na pełną przewodową, lub bezprzewodową kontrolę nad RS2, oraz Hydra Alien Monitor bracker, który ułatwia monitorowanie zdjęć podczas pracy z RS2. Firma poszła więc po całości jeśli chodzi o wsparcie dla nowego gimbala od DJI - ucieszy to więc wszystkich aktualnych użytkowników tych jednostek. 

Rig Hydra Alien Car pozwala na realizację zadań, wykorzystując jako podstawę mocowania szereg mocnych przyssawek, które nadadzą się do większości samochodów. Dość dobrze działająca stabilizacja i niewysoka cena oraz pełna kompatybilność z układami RS2 to świetny prognostyk. Dla każdego, kto chce zacząć, mając dobrą podstawę do działania, Tilta Hydra Alien Car to idealny początek. 

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą karol@winmar.pl; 603-772-773 -, a odpowiemy na Twoje pytania. 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu