wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wypożyczalnia » Grip

Grip

Wypożycz Grip dostosowany do Twoich potrzeb 

Pewnym ciekawym paradoksem naszych czasów jest to, że pomimo wzrastajacej obecności kompozytów w konstrukcjach aparatów czy kamer (co czyni je lżejszymi) ich relatywnie niska waga jest zwiększana przez bezkompromisową optykę i poślubione z nią układy (np. follow-focus, slidery) a my chcemy przy tym, by te urządzenia pracowały w coraz bardziej ekstremalnych warunkach. Sprzyja to tworzeniu środowiska uszkodzeń, bo nieustanny balans wagi może się odbić na właściwym użytkowaniu sprzętu. Na szczęście w sukurs przychodzą nam producenci odpowiednich kompleksowych układów wspomagających naszą pracę.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Wypożyczalnai Grip do Filmowania 

Zaawansowanymi jak proponowany przez nas Black Arm firmy Flowcine który zamiast zwykłego podłoża montujemy na samochodach, łodziach czy quadach, gdzie czuje się wyśmienicie. Ale nie zawsze potrzebujemy takiego sprzętu, a kupowanie go, by przeleżał na naszym zapleczu większość czasu, jest z gruntu nielogiczna – kwota, jaką wydamy nie będzie się w żaden sposób zwracać. Dlatego rozsądnym rozwiązaniem jest nasza wypożyczalnia. Możemy tu wspomóc swoją pracę świetnymi statywami Cartoni wraz z głowicami 15C, dostaniemy też rig naramienny od Wooden Camera, a zaawansowany dział prezentują wspomniany przez nas Black Arm i RigWheels Cloud Mount, oba układy przewidziane do montażu na samochodach i innych ruchomych platformach, które zapragniemy zmienić w nietypowy punkt widzenia.

Wykorzystując możliwości wypożyczalni poszerzamy własne horyzonty i elastyczność bez konieczności wydawania często dużych pieniędzy. 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu