wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » ChromaLight - Farba do Cykloramy

ChromaLight - Farba do Cykloramy

Data dodania: 03-04-2024
ChromaLight, założona w 2021 roku, jest w czołówce badań i rozwoju mających na celu doskonalenie technologii cykloram w produkcjach telewizyjnych, filmowych i medialnych.


alt

 
Farba ChromaLight Cyclorama Green Chroma Key


Firma ChromaLight, założona w 2021 roku, jest pionierem w badaniach i rozwoju poświęconym udoskonalaniu technologii cykloramy w produkcjach telewizyjnych, filmowych i medialnych. Dzięki naszemu innowacyjnemu dwuwarstwowemu rozwiązaniu obejmującemu farbę bazową Cyclorama Green i farbę nawierzchniową Cyclorama Green, z dumą oferujemy pierwszy w branży specjalistyczny system nakładania farb.
 

Nasza farba Chroma Key, dostosowana do przestrzeni cykloramy, zapewnia optymalną luminancję i nasycenie dla wszystkich potrzeb związanych z kolorem zielonym, zielonym ekranem i tłem chrominancji. Doskonałość ChromaLight została sprawdzona i przetestowana z różnymi klientami. Został zaprojektowany tak, aby za każdym razem generować doskonałe obrazy końcowe w każdym rodzaju produkcji cykloramy, bez konieczności ponownego malowania.


 
alt
 Zastanawiasz się jaką ilość farby do cykloramy zakupić? Nic prostszego poniżej znajdziesz kalkulator który w łatwy sposób pomoże Ci dobrać odpowiednią ilość pod wybrane przez Ciebie powierzchnie.alt
Kalkulator rozmiaru cykloramy

 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu