wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Dlaczego warto wybrać farbę ChromaLight?

Dlaczego warto wybrać farbę ChromaLight?

Data dodania: 11-04-2024
Zastanawiasz się jaką ilość farby do cykloramy zakupić? Nic prostszego w artykule znajdziesz kalkulator który w łatwy sposób pomoże Ci dobrać odpowiednią ilość pod wybrane przez Ciebie powierzchnie.


alt

Farba ChromaLight Cyclorama Green Chroma Key
 Dlaczego warto wybrać farbę ChromaLight?

Zoptymalizowaliśmy wszystkie nasze farby specjalnie ChromaLight pod kątem produkcji wideo na tle cykloramy. Farba gwarantuje nie tylko idealne pokrycie powierzchni, ale także spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiają przed nią tła w kolorze zieleni. Dzięki niezrównanej trwałości, intensywności kolorów, optymalnej jasności, minimalnemu rozlewaniu oraz połyskowi, farba ChromaLight to najlepszy wybór dla każdej profesjonalnej produkcji wideo.


Na jakie powierzchnie można zastosować tę farbę?

Farbę można użyć na drewnie, winylu, betonie, tynku, starych powierzchniach pomalowanych wodnymi farbami dekoracyjnymi, farbach bez silikonu oraz innych niezawierające silikonu i inne tworzywa sztuczne.


Ile metrów kwadratowych pokrywa 1 litr farby?

Obliczenia powierzchni krycia farby zmieniają się w zależności od użytego koloru podkładu. Z tego powodu zalecamy skorzystanie z narzędzia obliczeniowego poniżej aby uniknąć błędów.


​ 
alt


 

 

Dlaczego warto używać zielonej farby bazowej Cyclorama?

Farba bazowa Cyclorama Green została starannie zaprojektowana, aby zapewnić trwałość i doskonałe przyleganie powierzchni Cyclorama do farby używanej jako warstwa wykończeniowa. Dzięki temu, aplikując farbę nawierzchniową Cyclorama Green na bazę tego samego koloru, uzyskasz jeszcze mocniejszą i bardziej wytrzymałą powierzchnię. Co więcej, w przypadku ewentualnej deformacji farby nawierzchniowej na Cycloramie, zauważysz zieloną warstwę bazową, która nie wpłynie negatywnie na jakość sesji


Ile warstw farby należy nałożyć?

Jeśli używasz farby bazowej Cyclorama Green, wystarczą 2 warstwy. W przypadku malowania na innym podkładzie zalecamy nałożenie 3 warstw.


Instrukcja aplikacji farb Chromalight:

 
alt

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu