wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Freefly Wave - High Speed Camera/Kamera Cyfrowa 420 FPS 4K 2TB

Kontakt

Ostatnie aktualności

  • Camera Car - 3 zestawy do Stabilizacji Samochodowej30-03-2022

    Przygotowalismy dla was 3 Zestawy Camera Car róznych kwotach cenowych: 20 000 pln, 30 000 pln oraz 42 000 pln, nasi specjaliści pomogą wam dobrać sprzęt optymalny dla waszych potrzeb. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą 603 772 773.
  • Freefly Wave - High Speed Camera/Kamera Cyfrowa 420 FPS 4K 2TB23-02-2022

    Freefly Wave - High Speed Camera przy swoich kosmicznych możliwościach jest w stanie realizować najtrudniejsze zadana. Lekka i zwinna – waży tylko 716g - zawiera potężny sensor S35, który potrafi obsłużyć filmowanie 4K w zawrotnym tempie 420fps, a 2k aż 1440fps. Cięcie szablą przez arbuza nigdy nie będzie tak widowiskowe, jak dzięki Wave.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

  • Przelewy24
  • BGŻ

Freefly Wave - High Speed Camera/Kamera Cyfrowa 420 FPS 4K 2TB

Data dodania: 23-02-2022
Freefly Wave - High Speed Camera przy swoich kosmicznych możliwościach jest w stanie realizować najtrudniejsze zadana. Lekka i zwinna – waży tylko 716g - zawiera potężny sensor S35, który potrafi obsłużyć filmowanie 4K w zawrotnym tempie 420fps, a 2k aż 1440fps. Cięcie szablą przez arbuza nigdy nie będzie tak widowiskowe, jak dzięki Wave.

 

 

Freefly Wave zyskuje na popularności 


11 lat – tyle zajęło firmie Freefly zdobycie rynku. Od prostego „hej, zróbmy to!” do pozycji lidera w dziedzinie zaawansowanego sprzętu do filmowania. Nieco więcej niż dekada – szybko, prawda? Trzy lata po powstaniu MoVi został okrzyknięty najlepszą stabilizacją do filmowania, a w 2013 roku podczas targów NAB Show zdobył nagrodę InGear Technical Products Award. Wysoki pułap wykonania został utrzymany przez lata – obecne wcielenia sprzętowe firmy są odzwierciedleniem jej pierwotnych idei: tworzenia sprzętu przyjaznego użytkownikowi, trwałego i umożliwiającego pracę w najtrudniejszych warunkach. Skaczesz, pływasz, latasz? Musisz mieć sprzęt Freefly.

Amerykański koncern poszedł na wojnę z azjatyckimi gigantami i póki co jego know-how, mądre posunięcia marketingowe i swoista intuicja pozwalają utrzymać się mu na wysokiej pozycji. Cechą którą Amerykanie przejęli od Azjatów jest innowacja – zamiast rozwijać to, co jest dostępne, szukali tego, czego nie ma. Tak powstała kamera Freefly Wave – monstrum do filmowania w slow-motion, jedna z najlepszych tego typu kamer dostępnych na rynku.
 
alt 

Kamera do pracy w studio Freefly Wave


Przy swoich kosmicznych możliwościach jest w stanie realizować najtrudniejsze zadana. Lekka i zwinna – waży tylko 716g - zawiera potężny sensor S35, który potrafi obsłużyć filmowanie 4K w zawrotnym tempie 420fps, a 2k aż 1440fps. Cięcie szablą przez arbuza nigdy nie będzie tak widowiskowe, jak dzięki Wave.

Bagnet E, którym legitymuje się Wave oznacza, że ogromny zakres szkieł jest gotowy służyć platformie Freefly do działania. Nie ma problemu w montowaniu szkieł dedykowanych do Arri i sięganiu do naprawdę nieziemskiej jakości. Jednocześnie moc kamery pozwala zarejestrować aż 35-minutowy klip, a wbudowany dysk pomieści aż 2TB danych. To bardzo dużo – do pracy w studiu aż nadto. Reklama kulinarna? Wyciekające cytryny, kipiące sosy i makaron wpadający do garnka mają szansę naprawdę na oscarowe role. Obraz jest ostry i pięknie nasycony. A plik po nagraniu nie buforuje się w nieskończoność – zapisany na dysku SSD jest od razu gotowy.
 
alt
Kamera montowana na dronach FPV

Niewielkie wymiary kamer High-Speed Freefly i ich doskonałe „dogadywanie się” z całym arsenałem gimbali sprawia, że mogą znaleźć się nawet na dronach FPV, które z założenia są bardziej wyrafinowane i realizują trudne zadania (np. inspekcje sprzętowe). Za Wave'm przemawia także wytrzymałość konstrukcyjna – korpus stworzono z wytrzymałego aluminium 6061 (wszechobecne chociażby przy produkcji nowoczesnych ram rowerowych), a otwory montażowe znajdują się na każdej ścianie korpusu. Możemy więc stworzyć sobie doskonały sprzęt i dać mu gruntowne bezpieczeństwo, nawet na dronach FPV.

 

 

alt
Kamera wykorzystywana do pracy przy badaniach naukowych


Freefly Wave dzięki doskonałemu software'owi, bardzo modułowej, mocnej budowie i świetnej strukturze doskonale nadaje się do pracy naukowej. W zasadzie otwiera zupełnie nowe możliwości, dając nam do ręki konkretne zastosowania. W powietrzu sprawdzi się jako kluczowy element drona, przy pracach kartograficznych czy obserwacji zjawisk naturalnych. Jako stabilna platforma pomoże w obserwacji trudnych zdarzeń – choćby w balistyce czy przy obserwacji zjawisk fizycznych trudnych do zaobserwowania nieuzbrojonym okiem.

Solidna budowa i bagnet E mount pozwalają dopasować Wave'a do konkretnych założeń. Nie jest to kamera uniwersalna, ale jej możliwości pozwalają naprawdę na wiele. Mocny akumulator pozwala na pracę przez 1,5 godziny, a porywająca prędkość zapisu (maksymalnie prawie 10 tysięcy klatek na sekundę!) i bardzo dobry sensor obrazu popychają cyfrowy świat mocno do przodu.
 
alt 

Oferta dla szkół oraz uniwersytetów


Potęga kamery Freefly Wave to wręcz książkowy przykład urządzenia gotowego stawić czoła problemom nauki w dziedzinie obserwacji. Czy to anatomia, czy biofizyka, czy obserwacja flory i fauny – moc tego małego urządzenia jest naprawdę nie do przecenienia. Sprawdzi się w warunkach laboratoryjnych, oferując banalnie prosty interfejs i nieosiągalną dla przeciętnych kamer prędkość zapisu. Zabrana na pokład drona FPV pomoże w sięganiu do miejsc trudnodostępnych lub takich, gdzie człowiek po prostu nie może się pokazać. Kompatybilność z MoVi Pro sprawia, że do 700 metrów od nas mamy pełną kontrolę nad kamerą. To technologiczny majstersztyk. Oferujemy Freefly Wave szkołom, uczelniom i uniwersytetom, które chcą mieć narzędzie o niesamowitych możliwościach i prostej obsłudze aby móc pogłębiać wiedzę, zarażać ciekawością świata i sięgać ponad przysłowiowy horyzont możliwości. Wraz z Wave'm nauka zyskuje nowy oddech i spojrzenie, a uczący się mają doskonalszy obraz rzeczywistości jaką mogą poznawać, zapisywać i zmieniać – na lepsze. Tak jak na lepsze zmienia cyfrowy świat kamera Wave. Polecamy!

 
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą karol@winmar.pl; 603-772-773 -, a odpowiemy na Twoje pytania. 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu