wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Nasze Realizacje: Lost Soulz - It's Alright feat. David Fly

Nasze Realizacje: Lost Soulz - It's Alright feat. David Fly

Data dodania: 22-10-2021
Oprócz dostarczania sprzętu, bierzemy również czynny udział w produkcjach filmowych, w pionie operatorskim czy produkcyjnym. Dzięki temu znamy sprzęt, ponieważ sami na nim pracujemy.


alt

Oprócz dostarczania sprzętu, bierzemy również czynny udział w produkcjach filmowych, w pionie operatorskim czy produkcyjnym. Dzięki temu znamy sprzęt, ponieważ sami na nim pracujemy. Poniżej przedstawiamy produkcję klipu Last Soulz. Plan był bardzo wymagający, jednak dzięki doświadczeniu członków ekipy oraz atmosferze na planie praca, mimo że ciężka była czystą przyjemnością.
 
Rezultat:
 

Wyzwanie:

Cztery lokacje, dwa dni, jeden setup.
 

Sprzęt

Zdjęcia wymagały od nas jak najbardziej kompaktowego sprzętu, aby móc szybko przerzucać się między lokacjami. Dodatkowym wyzwaniem były naturalne lokacje, zwłaszcza wnętrza, w których miejsce było naturalnie ograniczone, co nie byłoby kłopotem w warunkach studyjnych.
Poza czynnikami czysto produkcyjnymi, historia opowiedziana w teledysku wymagała, aby estetyka zdjęć, korespondowała z opowieścią oraz przekazywała emocje bohaterów, jak i nadawała spontanicznej atmosfery towarzyszącej dzieciom.
Produkcja razem z operatorem Kacprem Ziębą zdecydowała się na kamerę Red Gemini z obiektywami Kova Evolution,  to wszystko wpięte na Easyriga z Flowcine Serene.
Dlaczego akurat ten sprzęt? Wyjaśniamy poniżej:

Red Gemini 5K:

  • Matryca większa od standardowej S35, dzięki czemu wykorzystaliśmy jeszcze bardziej spektrum jakie zapewniają obiektywy anamorfotyczne
  • Dual ISO, dla bezpieczeństwa


Kova Evolution:

  • Bajkowy charakter obrazka, dzięki płytkiej głębi ostrości
  • Skupienie się na portretach
  • Filmowy charakter obiektywów, co podkreśla narracyjny charakter klipu

Easyrig + Flowcine Serene:

  • Organiczny ruch, jednocześnie obraz był stabilny
  • Spontaniczny ruch, co koresponduje z dziecięcym charakterem bohaterów
  • Ergonomiczny, idealnie nadawał się do szybkich przerzutów między lokacjami oraz do naturalnych wnętrz


 


 
 
 


 
 
 
 

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu