wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Produkcja 360 VR - Kamery Sferyczne Insta 360

Kontakt

  • winmar
    NIP: 7792039032

  • E-mail:sklep@winmar.pl
  • Telefon603 772 773
  • Fax222668767
  • Gadu Gadu65032931
  • Godziny działania sklepupon - pt 14 - 17.00, w soboty nieczynne

Ostatnie aktualności

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Systemy płatności

  • Przelewy24
  • BGŻ

Produkcja 360 VR - Kamery Sferyczne Insta 360

Data dodania: 22-09-2021
Sferyczne filmowanie i fotografowanie to niezwykła podróż. Dziś dzięki kamerom sferycznym Insta360 daje nam zupełnie nowy punkt widzenia, zachwycającą możliwość uczestnictwa w nagranym obrazie – na jachcie, w górach, na pełnym morzu i na pustyni, zawsze będziemy mieć możliwość patrzeć tam, gdzie zechcemy. Czy to nie wspaniałe? Przekonajcie się sami! 

alt

Kompleksowo dobierzemy Kamere Sferyczną optymalną dla Twoich potrzeb !
 

     

Jan Himilsbach, najlepszy aktor wśród kamieniarzy lub jak kto woli, najlepszy kamieniarz wśród aktorów, mawiał że spożywanie pewnego rodzaju napojów jest jak  wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości. Rzeczywistość Jana Himilsbacha była szara jak to tylko było możliwe – najpierw wojenny zgiełk zabrał jej wszelkie kolory, potem gomułkowska wczesnosocjalistyczna szarzyzna, a kiedy nastał film kolorowy i Jan kamieniarz, naturszczyk, rozśmieszał nas – przyszła pora, aby to on był elementem baśniowym w naszej rzeczywistości. alt

 
 
W fotografii wielu jest takich Himilsbachów, wiele też elementów baśniowych które wprowadzamy do obiegu jako substytut koloru. Czy często czujecie znużenie uprawianą pasją? Zazwyczaj wiąże się to z nagminnym przyzwyczajeniem do jednego obiektywu, ustawień aparatu, warunków w jakich robimy zdjęcia. Przestajemy być w pewnym momencie otwarci, szukając tego idealnego kadru mijamy setki tych, które nie są idealne ale mają ogromny potencjał i niosą sporo ciekawej treści. Zamykamy się też na nowinki technologiczne, nie chcąc „zdradzać” klasycznego filmu czy fotografii, w końcu znudzeni własną pasją gubimy nieodwołalnie połączenie z jej pierwotną radością. Na całe szczęście jest wiele możliwych kroplówek, które pozwalają nam ładować baterie i szukać na nowo. Z jednej strony warto zmienić otoczenie, dać oczom trochę oddechu, zobaczyć coś z innej perspektywy. Z drugiej – spróbować czegoś z innej beczki, jak choćby obiektywu tilt-shift, szerokiego kąta czy starego manuala. Albo postawić na istne szaleństwo i zakupić kamerę 360. 
alt


 

Jeśli coś potrafi zmienić postrzeganie własnych filmów i dać im rozmach, którego nie znaliśmy wcześniej połączony z niebywałym, obłędnym poczuciem uczestnictwa w oglądanym obrazie – to tylko kamera 360. Urządzenia tego typu filmują w pełnej sferze dookoła siebie – od dołu do góry, w pełnym zakresie. To, co mogliśmy zrobić ze zdjęciami 360, które umożliwiały oglądanie panoramy z Rys nie ruszając się z domu, zostało właśnie podniesione do wielokrotnie wyższej potęgi. Teraz moglibyśmy sfilmować całe wejście na Rysy i pozwolić każdemu kto ogląda dowolne rozglądanie się w dowolnym momencie wspinaczki. Nawet jeśli operator patrzył przed siebie, trzymając się kurczowo łańcucha na szlaku, my będziemy mogli rozglądać się nawet za plecy. Dla kogoś, kto widzi to po raz pierwszy wrażenie jest niemal szokujące.  
alt
 


Oczywiście nie da się tego nakręcić podręczną kamerą sportową – bynajmniej jeszcze nie teraz, bo zapewne za parę lat będzie ona potrafiła to samo, co dzisiejsze modele topowe. Do rejestracji takiego obrazu potrzebna jest kamera 360. Ma formę kuli – dzięki temu niezależnie od operatora rejestruje obraz dookoła siebie. Najlepsze modele mają najwięcej obiektywów – Insta 360 Pro 2 nawet sześć, z czego każdy jest „Rybim Okiem” o zakresie widzenia dwustu stopni. Tworzy to porywające pole możliwości realizacji obrazów o niespotykanej jakości 8K i pełnego, sferycznego dźwięku. Od dziś możecie zabrać widza w podróż, w której do pewnego stopnia sam może decydować co chce oglądać.  
altInsta360 to produkty o najwyższej jakości. Już jej dwuobiektywowe, proste modele One X2 potrafią zarejestrować kapitalny, wciągający – dosłownie! - obraz, a mądrze przemyślana stabilizacja i soft, który bardzo dużo wybacza i równie dużo bierze na siebie, potrafią zaskoczyć i nadać naszym poczynaniom nowego oddechu. Najtańsze Insta One X2 to wydatek rzędu 2000 zł, a więc jest to cena porównywalna do na przykład nowego GoPro, przy czym możliwości kształtowania obrazu i jego niespotykana swoboda sprawiają, że mamy do czynienia z zupełnie innym urządzeniem. Z kolei najtańszy model Insta360 Go 2, to dwudziestogramowy cud techniki, który wepchniemy wszędzie, gdzie aparat a nawet kamera sportowa nie dadzą rady. 

Sferyczne filmowanie i fotografowanie to niezwykła podróż. Dziś dzięki produktom Insta360 znacznie łatwiejsza niż jeszcze dekadę temu. Znacząco skróciły drogę do wspaniałych, wciągających ujęć fotograficznych i filmowych, dając nam zupełnie nowy punkt widzenia, dając zachwycającą możliwość uczestnictwa w nagranym obrazie – na jachcie, w górach, na pełnym morzu i na pustyni, zawsze będziemy mieć możliwość patrzeć tam, gdzie zechcemy. Czy to nie wspaniałe? Przekonajcie się sami! 

 
Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą - karol@winmar.pl; 603 772 773 -, a wspólnie dobierzemy kamerę optymalną dla Twoich potrzeb.


PRZECZYTAJ WIĘCEJ NASZYCH ARTYKUŁÓW na WINMAR.pl 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu