wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Przedłużenie gwarancji

Kontakt

Ostatnie aktualności

Przedłużenie gwarancjiStandardowo gwarancja na ten aparat to 12 miesięcy, jednak w atrakcyjnej cenie możesz wydłużyć ją nawet do 4 lat. Za kolejne 36 miesięcy zapłacisz tylko 379,90 zł. Możesz też zadbać o swój święty spokój na wypadek kradzieży czy uszkodzenia sprzętu, wykupując opcje KRADZIEŻ lub PRZYPADKOWE USZKODZENIE na okres 36 miesięcy to inwestycja na poziomie odpowiednio 499,90 zł i 744,90zł.

 

 

 

  • Ochrona ubezpieczeniowa  w zakresieawarii rozpoczyna się po zakończeniu gwarancji i obejmuje pokrycie kosztów naprawy urządzenia w przypadku wystąpienia awarii z przyczyn wewnętrznych pochodzenia mechanicznego, elektrycznego, elektronicznego, pneumatycznego lub hydraulicznego.

 

  • Ochrona ubezpieczeniowa  w zakresie kradzieży rozpoczyna się od dnia przystąpienia do ubezpieczenia i obejmuje pokrycie kosztów nabycia urządzenia o takich samych lub podobnych parametrach technicznych, jakie posiadało utracone urządzenie, w przypadku utraty urządzenia w wyniku kradzieży z włamaniem lub rabunku

 

  • Ochrona ubezpieczeniowa  w zakresie przypadkowego uszkodzenia rozpoczyna się od dnia przystąpienia do ubezpieczenia i obejmuje pokrycie kosztów naprawy urządzenia w przypadku nagłego i nieprzewidzianego uszkodzenia na skutek zewnętrznych czynników lub na skutek przepięcia prądu.

 

Pakiet   zapewnia darmowy transport urządzenia do punktu serwisowego oraz darmowy transport urządzenia po naprawie, z punktu serwisowego do Ubezpieczonego. Gwarantuje maksymalnie 14-dniowy czas naprawy objętego ochroną urządzenia, w przypadku jego przekroczenia zapewnia Ubezpieczonemu środki na zakup urządzenia o takich samych lub podobnych parametrach jakie ma uszkodzone urządzenie lub wymianę urządzenia.

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu