wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Streaming - Kompleksowe rozwiązania sprzętowe

Kontakt

 • winmar
  NIP: 7792039032

 • E-mail:sklep@winmar.pl
 • Telefon603 772 773
 • Fax222668767
 • Gadu Gadu65032931
 • Godziny działania sklepupon - pt 14 - 17.00, w soboty nieczynne

Ostatnie aktualności

 • Nowa epoka w przemysle filmowym - Produkcja Wirtualna14-06-2021

  Technologia poszła do przodu tak bardzo, że będzie doskonale skracać dystans między nieosiągalnymi pułapami twórczości. A o to nam naprawdę chodzi – by tworzenie było dla wszystkich. Zatem? Pozwólcie się zabrać w podróż do świata, który nie do końca nie istnieje, nie do końca jest nierealny i nie do końca niedostępny - Produkcja Wirtualna 
 • Streaming - Kompleksowe rozwiązania sprzętowe01-06-2021

  Dzięki odpowiedniej bazie sprzętowej i swoistym know-how, jakie wypracowaliśmy latami obecności na rynku, możemy kompleksowo zaopatrzyć w sprzęt do streamingu każdego klienta.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Systemy płatności

 • Przelewy24
 • BGŻ

Streaming - Kompleksowe rozwiązania sprzętowe

Data dodania: 01-06-2021
Dzięki odpowiedniej bazie sprzętowej i swoistym know-how, jakie wypracowaliśmy latami obecności na rynku, możemy kompleksowo zaopatrzyć w sprzęt do streamingu każdego klienta.

 
alt

Kompleksowo dobierzemy Sprzęt do Streamingu optymalny dla Twoich potrzeb !

 

Szkocja to ciekawa nacja. Podstawą ich wszystkich wynalazków jest fakt, że w Szkocji 300 dni w roku leje rzęsisty deszcz i nie da się po prostu wyjść i pogadać z ludźmi. Dlatego wszystkie puby szkockie mają na podłodze gruby miękki dywan – tak, by gość wchodzący z zewnątrz nie tupał i miał wrażenie przytulności. Wszystkie muzea są otwarte – by ludzie mogli się swobodnie spotykać gdy pada. Wymyślili telefon by ze sobą rozmawiać podczas deszczu, baton Mars na głębokim oleju by było im ciepło i w końcu telewizję by nie musieć w ogóle wychodzić z domu bez potrzeby. Dziś ten szkocki wynalazek znamy doskonale na całym świecie. A jego rozwinięciem jest bez wątpienia streaming.

Streaming wyrasta z tradycyjnej telewizji, jak płyta kompaktowa wyrosła z kasety VHS. Magnetowidy od lat siedemdziesiątych XX wieku sprawiały, że mieliśmy namiastkę telewizji w prywatnym domu – początkowo dość drogą, ale po upływie dekady znacznie tańszą. Pojawiły się też kamery VHS, co wszystkim pozwoliło poczuć się kreatywnie w otaczającej rzeczywistości. Kiedy o tym dziś myślimy, o ciężkich urządzeniach z cięzkimi bateriami – czy nie mamy cudownych czasów? Streaming stał się ewolucyjną pieśnią przyszłości, która zaczyna się już teraz, już dziś – a my możemy dowolnie korzystać z jej dobrodziejstw. Zaletą streamingu pod kątem socjotechnicznym jest fakt, że każdy może nadawać treści które są dla niego wartościowe. Każdy może, bez ubiegania się o kłopotliwą koncesję i pozwolenia, bez wielkiego studia i dużych pieniędzy stworzyć prywatną telewizję w której to on będzie decydować o tym, jakie treści pokaże – a internet i tak zweryfikuje ich popularność. 
alt
 


Wszystko wygląda pięknie, dopóki nie oprzemy się o techniczną stronę przedsięwzięcia. Niezależnie bowiem od posiadanych środków finansowych, streaming wymaga wiedzy. Podstawowej czy zaawansowanej, to już zależy wyłącznie od nas, ale wymaga wiedzy. Urządzenia do streamingu są tworzone tak, by przyjaźnie pracować z każdym o odrobinie pojęcia, ale muszą zostać odpowiednio zestrojone i zespolone w działającą całość tak, by nie musieć tego robić na ślepo i samemu a tym samym tracić czas na bezproduktywną stronę techniczną. Tu na arenę zmagań wchodzimy my i oto dlaczego możemy bardzo mocno przyśpieszyć Wasze starania o to, by nadawane przez Was treści, niezależnie czy jesteście wielką instytucją czy typowym vlogerem, miały odpowiedni kształt, formę i były odzwierciedleniem Waszej kreatywności, wiedzy, mądrości, siły i pasji. Jesteśmy specjalistami.


 
altKiedy streaming raczkował w Polsce, jako jedni z pierwszych zauważaliśmy jego potencjał i przekopywaliśmy rynek by wynajdować urządzenia o maksymalnej ergonomii i funkcjonalności, gwarantujące pracę w modułowym środowisku na wysokiej jakości sprzęcie. Wiedzieliśmy, że prędzej czy później internet osiągnie taki poziom, który od strony technicznej będzie pozwalał na operowanie obrazem i dźwiękiem o bardzo wysokiej jakości. Na początku, jak wiadomo, zespolenie całego układu z pracującymi komputerami było dość kłopotliwe ale obecnie – to żaden problem, bo moce obliczeniowe tych urządzeń wzrosły w skali geometrycznej. Jednak wraz z tym gwałtownym skokiem jakości i pokonywaniem kolejnych ograniczeń sprzętowych wzrosło skomplikowanie związane z pracą bezprzewodową.  
alt
 


Termin „Wireless” nie był nam nigdy obcy, pracowaliśmy nad implementowaniem tego typu rozwiązań wiedząc, że to w nich tkwi przyszłościowy potencjał i moc. Staraliśmy się rozumieć potrzeby potencjalnych nabywców takich rozwiązań – dziś są one standardem także dzięki naszej pracy, i to bez znaczenia czy streamuje duża instytucja jak Lasy Państwowe czy mały vloger podróżniczy, któremu do szczęścia trzeba tylko smartfona, kamery i odpowiedniego oprogramowania. Wszystko jest dla nas możliwe, bo zawsze byliśmy pokorni względem wiedzy i skromni względem własnych osiągnięć. To umożliwiło poznanie rynku i sprzętu od zaplecza, od części składowych, zrozumienie co możemy zaoferować. Dziś ta głęboka, profesjonalna wiedza procentuje.


 
alt
 


Jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkretne rozwiązania w dziedzinie streamingu dla każdego kto tego potrzebuje lub nawet wydaje mu się, że potrzebuje, a nie wie jak zacząć. Dzięki odpowiedniej bazie sprzętowej i swoistym know-how, jakie wypracowaliśmy latami obecności na rynku, możemy kompleksowo zaopatrzyć w sprzęt do streamingu każdego klienta. Zaczniemy od szkolenia, aby zapewnić gruntowną wiedzę przede wszystkim popartą praktyką – nie interesuje nas klient, który sam sobie po szkoleniu nie poradzi. To nasz człowiek, nasz kolega – dlatego zapewnimy mu taką wiedzę, która uczyni go samodzielnym, ale będziemy na każde zawołanie gotowi mu pomóc: bo tak buduje się mądre relacje i tworzy dobrą atmosferę na rynku. Następnie zaoferujemy sprzęt dopasowany do potrzeb i możliwości, tak aby pracował bez zarzutu, łatwo, przyjaźnie, gotowy do działania zawsze i w tak modułowej strukturze, by upgrade dokonywał się bez przestojów w nadawaniu.


 
alt
 


Kiedy wyposażymy klienta w wiedzę, wsparcie i sprzęt, skalibrujemy wszystko w całość i uruchomimy ją tak, by działała zgodnie z jego potrzebami. Sam start transmisji będzie dla nas wszystkich świętem – będzie oznaczać, że nasza wiedza, wsparcie i pomoc są wymierną wartością. Ale także potem nie zostawimy Was samych – będziecie mogli zawsze liczyć na nasz feedback, na naszą wiedzę i pomoc, bo kiedy Wy będziecie nadawać i cieszyć ludzi przekazywaną treścią, my nadal będziemy penetrować, szukać i uczyć się rynku, aby rozumieć, co może być potrzebne na jutro, gdy dzisiejsze rozwiązania zaczną być nieaktualne. A to w świecie obecnego postępu jest rzecz nieunikniona. Streaming bardzo śmiało wchodzi w rejony, w których do tej pory rządziła telewizja, łącząc jej potencjał z dostępnością i wolnością internetu. Zagląda pod przysłowiowe strzechy, stając się narzędziem o wielkiej sile przekazu, bo akcentującej naturalny stan rzeczy pozbawiony szczegółowego scenariusza i wydumanej reżyserii. Kompleksowe rozwiązania w dziedzinie tworzenia i wspierania streamingu to dziś tak naprawdę wspieranie kreatywności społecznej na poziomie ludzkim, komórkowym, prawdziwym. To bycie blisko człowieka, nie odgradzanie się od niego barierą technologicznego zgiełku i szalonych cen sprzętu. To także autentyczny most którymi duże instytucje mogą się do człowieka zbliżyć, pracując blisko niego i pokazując tym samym swoją pracę nad jego poczuciem bezpieczeństwa czy komfortu.


 
alt
 


Szkoci jako nacja są bardzo dumni z tego, że telewizja powstała u nich. My jesteśmy dumni ze swoich klientów, którzy w dziedzinie streamingu stawiali niedawno pierwsze kroki, a kiedy do nas zawitali, wsparliśmy ich i dziś działają jako prężni przedstawiciele tego świeżego, mocnego nurtu działalności komercyjnej i artystycznej. Oferujemy wszelką pomoc, ogromną bazę sprzętową, wsparcie techniczne a nawet mentalne i czysto koleżeńskie. Rozumiemy trudności i wiemy jak je wspólnie pokonywać. Cieszymy się z Waszych sukcesów i chcemy, by dzięki streamingowi to, czym się zajmujecie prowadziło Was do kolejnych. Zaufajcie nam a my sprawimy, że zaufacie sami sobie.

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą - karol@winmar.pl; 603 772 773 -, a wspólnie dobierzemy oświetlenie najbardziej optymalne do Twoich potrzeb

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu