wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Porady opinie, winmar specjaliści foto video » Winmar wypożyczalnia sprzętu Foto-Video

Kontakt

 • winmar
  NIP: 7792039032

 • E-mail:sklep@winmar.pl
 • Telefon603 772 773
 • Fax222668767
 • Gadu Gadu65032931
 • Godziny działania sklepupon - pt 14 - 17.00, w soboty nieczynne

Ostatnie aktualności

 • Winmar wypożyczalnia sprzętu Foto-Video03-11-2020

  Czy wiecie, że Marcin Tyszka, uznany polski fotograf mody, którego prace prezentowano w tak ekstremalnie topowych czasopismach jak „Vogue”, „Elle” czy „Vanity Fair”, nie ma swojego aparatu? Poważnie. To jest facet, którego można znaleźć pod każdą szerokością geograficzną, bo świetnie zna się na tym co robi.
 • Dron Freefly Astro oraz pierwsza kamera od Freefly !16-10-2020

  Freefly nie jest na rynku od wczoraj, to uznana firma która dość długo wyznacza ogólne trendy w dziedzinie dronów i tu czuje się zresztą najlepiej, ale rzecz w tym, że tu nikt nie oszczędza – jeśli na rynku jest dane najlepsze z rozwiązań, to z pewnością znajdziemy je w dronach Freefly.

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Systemy płatności

 • Przelewy24
 • BGŻ

Winmar wypożyczalnia sprzętu Foto-Video

Data dodania: 03-11-2020 Czy wiecie, że Marcin Tyszka, uznany polski fotograf mody, którego prace prezentowano w tak ekstremalnie topowych czasopismach jak „Vogue”, „Elle” czy „Vanity Fair”, nie ma swojego aparatu? Poważnie. To jest facet, którego można znaleźć pod każdą szerokością geograficzną, bo świetnie zna się na tym co robi.


Czy wiecie, że Marcin Tyszka, uznany polski fotograf mody, którego prace prezentowano w tak ekstremalnie topowych czasopismach jak „Vogue”, „Elle” czy „Vanity Fair”, nie ma swojego aparatu? Poważnie. To jest facet, którego można znaleźć pod każdą szerokością geograficzną, bo świetnie zna się na tym co robi, ma talent i niespożytą energię, ale nigdy nie posiadał i nie posiada własnego sprzętu. Idąc na sesję, prosi o konkretne urządzenie i je dostaje, po czym wykonuje zdjęcia i zostawia instrument swojej pracy na miejscu.

Dla wielu z nas przywiązanie do sprzętu jest kluczowe. Przede wszystkim identyfikujemy się z nim na płaszczyźnie już nie tylko technicznej, ale również emocjonalnej i praktycznej. Staje się naszą częścią, również przez – zazwyczaj – rozległy obszar spłat ratalnych, wypełniając swoje miejsce w domowym budżecie. Gdy z kolei pracujemy jako samodzielny przedsiębiorca, będąc częścią często trudnego i niespokojnego rynku, wszelkie wydatki rozważamy na dość rozległej płaszczyźnie zysków i strat. I często wybieramy bezpieczne okopy ostrożności zamiast gwałtownego szturmu. Kto dużo rzuca – szybko zostaje z pustymi rękoma, prawda? Dlatego też dla właścicieli firm oraz klientów indywidulanych sklep Winmar posiada w pełni profesjonalny rental sprzętu foto-video, Co to dla Was oznacza? Przede wszystkim, używać możecie dowolnego sprzętu z bardzo wysokiej półki, na który normalnie albo nie macie ochoty wydawać konkretnych kwot, albo po prostu nie jest Wam potrzebny.

Stare prawo mówi, że broń nieużywana jest niepotrzebna, a zatem jeśli stawiacie sobie pytanie o zasadność zakupu danego sprzętu, z pewnością nie chcecie, by był on nieużywany. Jeśli bowiem jest – to przynosi straty, ponieważ nie generuje zysków. Po drugie, możliwość wypożyczenia sprzętu podnosi Wasz status. Nikt przy realizacji nie pyta o pochodzenie urządzeń, jeśli służą one efektownemu produktowi końcowemu. Po trzecie, to pragmatyczne i praktyczne ze względów finansowych – wypożyczenie zawsze jest tańsze niż kupno. Po czwarte – macie pewność, że używacie sprzętu sprawdzonego, rzetelnie serwisowanego, sprawnego, profesjonalnego i spełniającego kryteria jakościowe i Wasze i Waszych klientów. Jeśli przy okazji przekonujecie się, że bez czegoś dalej nie pójdziecie jako firma (na przykład konkretnych obiektywów czy systemów follow-focus) to można wypróbować urządzenia i o wiele łatwiej będzie Wam zdecydować się na ewentualne kupno.

Szeroka gama urządzeń w wypożyczalni Winmar to nasza domena, nasz ruch w kierunku Was jako klientów. Możecie wybierać w dużym spektrum sprzętu odpowiadającemu nowoczesnym potrzebom rynku. Od mocnej lustrzanki Canon Eos 5D Mark III, przez wyśmienite do filmowania aparaty Lumix, GH i Sony A7SII oraz cały wachlarz odpowiednich obiektywów, również tych najnowszych serii Xeen i Cine od Samyanga i Sigmy, możemy stawać do realizacji najtrudniejszych zadań i realizacji. Do kompletu możemy wypożyczyć zestawy oświetleniowe, również nowoczesnych producentów jak choćby Rayzr i Freesun, generatory prądu oraz wszelkie układy stabilizacji, od prostych gimballi po zaawansowane technologicznie wózki typu Freefly Tero i wieloosiowe układy Freefly Movi Pro. Dla filmujących z ruchomych platform – RigWheels, dla potrzebujących mocniejszego zaplecza – easy rigi a nawet plecak Ready Rig dla realizacji bardziej wymagających zleceń. Z wysokiej półki będą zadowoleni Ci, którzy potrzebują do realizacji najwyższej jakości – tych zachwyci obecność kamer Red serii Scarlet i Dragon oraz Sony FS5. Do każdej z nich oferujemy oczywiście także cały szereg obiektywów, od Samyanga i Sigmy w ich topowych filmowych odmianach oraz tak zaawansowane wspomaganie jak bezprzewodowe systemy follow-focus od Chrosziela czy zestawy Roland do bezprzewodowego streamingu.

Jak widać, nieustannie pracujemy nad tym, aby sprostać każdym wymaganiom i zapewnić naszym Klientom – Wam – odpowiednią kolorystykę, możliwości i gamę sprzętu, którego możecie potrzebować w swoich realizacjach. Z wypożyczalni można korzystać na jasnych, przejrzystych, klarownych zasadach – staramy się by nasze relacje na linii klient – Winmar były równie przejrzyste i klarowne, wynikały z wzajemnego szacunku, dbałości, zrozumienia i respektowania siebie nawzajem. I ponieważ pokładamy zaufanie w kreatywności i możliwościach naszych klientów – nasza wypożyczalnia dopełnia w każdej formie tej idei, pozwalając na rozwinięcie skrzydeł wszystkim tym, którym tego potrzebują. Finansowanie tych usług jest wyjątkowo atrakcyjne i z pewnością wychodzi naprzeciw potrzebom i możliwościom Was jako użytkowników. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Porady opinie, winmar specjaliści foto video
Dostawa i Płatności elektroniczne - WINMAR